"לידתה של אורה - סומא"
מאת: רננית הילה פלדמן

המילה "אורה" משמעותה: הילה, אור, אד, נשימה קלה, דומה לאוויר.
המילה "סומא", משמעותה: גוף, אנרגיות חיות או משקה מסתורי שמוליך את הנשמה לאקסטזה אלוקית.
 צרוף המילים לביטוי אחד יוצר משמעות עמוקה הרבה יותר.
 "אורה – סומא" נוצרה ופותחה על ידי אישה מיוחדת מאוד בשם: וויקי – דבורה וול .
וויקיוויקי – דבורה, נולדה באנגליה, לונדון, ילדה שביעית (בת לאבא שגם הוא ילד שביעי) למשפחה חסידית יהודית, חוננה במתת ראיית הנסתר , שאפשרה לה לראות הילות צבעוניות.
מגיל צעיר מאוד אביה נהג לקחתה לגנים ולפארקים של לונדון , שם למדה על הבריאה, הטבע, הצמחים השונים ועל כוחות הריפוי שלהם (צמחי מרפא).  עם רקע כזה, אין פלא שוויקי – דבורה , הפכה בעצמה לרוקחת ומטפלת בצמחי מרפא ומאוחר יותר אף פתחה קליניקה משלה.
וויקי – דבורה, על אף יכולותיה, סבלה מסכרת קשה שהפכה אותה לעיוורת כתוצאה מכך.(אם כי, ככל שהלכה והתעוורה, כך הלכה והתעצמה ראיית הנסתר שלה).
 וויקי – דבורה, נהגה לערוך מדי יום מדיטציות והתבודדויות, ובשנת 1983 בגיל 66, ובהיותה עיוורת, הופיעו לפניה במשך 3 לילות עוקבים, גלי צבע בחזונות מדיטטביים וקול שאמר לה:" ילדתי, הפרידי את המים". רק בלילה השלישי, הרשתה וויקי – דבורה לקול להנחות אותה , באומרה ש"ידיים בלתי נראות הנחו אותה", היא נכנסה למעבדה בה רקחה את צמחי המרפא שלה ופיתחה את אותה תרכובת ייחודית , שמאוחר יותר נקראה על ידה "אורה – סומא".
בזמן היווצרותם של הבקבוקים לא הייתה ברורה מטרתם, אך ככל שאנשים נמשכו לאנרגיה המופלאה שלהם, הלכה והתגבשה ההבנה הברורה והידע לסיבות: מדוע אנשים נמשכו לבקבוקים עם צבעים מסוימים, איזו השפעה הייתה לבקבוקים על חייהם של האנשים לאחר שימוש בהם, מה היו אותם מצבים פנימיים שהובילו את האנשים לבחור בקבוקים אלו וכיצד השתנו מצבים פנימיים אלו לאחר השימוש בהם?. לאחר מספר שנים, ואינטראקציה עם אלפי אנשים גיבשה וויקי – דבורה את המשפט המאפיין מכל: "הינך הצבע שבחרת" ביודעה שצבע הוא מסר, שפה ותודעה.
מאז ועד היום הפכה "אורה – סומא למערכת ריפוי מופלאה שעוזרת לאנשים ברחבי העולם.
104 בקבוקי האיזון והריפוי , מיועדים לאבחון מעמיק ומעל לכל לשימוש פיזי על מנת להשיג את הריפוי והאיזון המיוחלים.
הבקבוקים מכילים אנרגיות חיות – דרך השימוש באנרגיות של גבישים וקריסטלים, צבע, צמחי מרפא ושמנים אתריים.
 החלק העליון בבקבוק הינו שמן, והחלק התחתון הינו מים (שנושאים בתוכם אנרגיות המגיעות מגלסטונברי).
 המתנה הגדולה של מערכת בקבוקי הריפוי של "אורה – סומא" הינה שכל בקבוק מייצג אספקט של עצמנו, וכשאנו בוחרים את הצבעים המועדפים עלינו, תת המודע שלנו הוא זה שבוחר את אותן אנרגיות שאנו זקוקים לעבוד איתן בנקודת הזמן האישית בה פגשנו בבקבוקים.

איך זה באמת עובד?
אפשר לדמות את תהליך השינוי עם "אורה – סומא" לדרך בה הרוח והמים משייפים את האבן כדי ליצור חלוק נחל, עגול, חלק ונעים. המטרה היא לקלף, ולשייף בעדינות רבה,  שכבה אחר שכבה ולהגיע לעומק שלנו, לליבה שלנו , לגרעין, לפוטנציאל הכי גדול. לעגל את הפינות שלנו על מנת לאפשר זרימה חלקה.
ככל שאנו מתמודדים עם נושאים ורבדים שונים בחיינו בשכבה החיצונית, וככל שנרפה ונשחרר את אותם נושאים שאיננו זקוקים להם, נגיע לשכבות, לרבדים העמוקים בתוכננו ונוכל לחוות מצב של ריפוי, איזון, רוגע ושלום פנימי.  כבני אדם אנו גדלים וצומחים דרך שיעורי החיים השונים.
עם "אורה – סומא" נוכל ללמוד את השיעורים בדרך מהירה יותר, ונעימה, כדי שנוכל לשמוח בחיינו עם מידה חדשה של תודעה ועם הידע שאנו לוקחים אחריות על עיצוב מחדש של חיינו, תודעתנו וריפויינו, ובכך מעצימים את עצמנו.


* חזור לתחילת המאמר

כל הזכויות שמורות לרננית הילה פלדמן
© רננית הילה פלדמן
מורה מוסמכת לאורה סומא: קורסים, הרצאות, אבחון ייעוץ וטיפול.
מפיצה בלעדית למוצרי אורה סומא. הנחות מיוחדות לתלמידים

  חזור לרשימת המאמרים  
   

 

 

בחר צבע