"בקבוק 105 - רב מלאך עזריאל "
מאת: רננית הילה פלדמן

בקבוק 105 רב מלאך עזריאל קורל חלבי\ קורל
נוצר 8.3.2006

הצבע קורל חיכה הרבה זמן להופיע ועכשיו הוא הופיע (עד עכשיו היה רק קורל בהיר)
עזריאל נקרא לעתים גם המלאך חסר השם, יש בו את האנרגיה של העקרון הנשי, הרצפטיבי, בין הצ'קרה הראשונה והשנייה הוא עוזר ביחס לאנרגיה החיונית לאיזון בזמן זה. האנרגיה הזו קשורה עם ההחצנה של האיכויות הנשיות , כמו גם הגילוי של איכויות אלו בתוכינו.
במובן מסויים , זה ריפוי לכל נושאי השוק והטראומה של אפליה הן גזעיות והן הגנטיות. עכשיו יש הזדמנות להבנה זו ולשלמות להופיע, אחרי מסע שהיה קשה עבור רבים.

בקבוק 105 יכול לפנות לצל בתוכינו. כל מה שחבוי בתוכינו ללא הכרתינו, דיכוי שנשלל, ושאמרנו עליו לא. בקבוק זה יעניק אפשרות לריפוי, שנוכל להשלים עם חלק מתוך הצל, שנוכל להגיע לתובנות חדשות ושמחה בעצם קיומינו. עזריאל מביא גם הבנה לזרעים קרמטיים שמצויים במבנים גנטיים הקשורים באחדות הפנימית, אחדות של רבדים עמוקים של הזכרי והנקבי בתוכינו.
ברמת התא הזו, יש מודעות והכרה. המודעות שהיא מצב בין חיים ומוות, המצב בין שינה ועירות. מצבי הביניים הלללו קשורים לאנרגיית הקורל. ושוב, אחדות בתוך העצמי. עזריאל מביא את ההבנה של האחדות הזו. יש בוודאות חסד שמגיע ואפשרות להבין קשיים רבים ביחס לתזמון ארועים. עזריאל מביא אפשרות שמחה ומבורכת לקראתינו בנקודה זו בזמן.
הוא עוזר לנו ללכת מעבר לדואליות ולא לפחד מהתחושה שלנו של הנפרדות, כמו שהייתה לנו בעבר, כדי שנראה עם העיניים של האחר להבין טוב יותר את נקודת מבטם.

* חזור לתחילת המאמר

כל הזכויות שמורות לרננית הילה פלדמן
© רננית הילה פלדמן
מורה מוסמכת לאורה סומא: קורסים, הרצאות, אבחון ייעוץ וטיפול.
מפיצה בלעדית למוצרי אורה סומא. הנחות מיוחדות לתלמידים

  חזור לרשימת המאמרים  
   

 

 

בחר צבע