"בקבוק 103 - חניאל "
מאת: רננית הילה פלדמן

בשיטת הריפוי של "אורה- סומא " קיימים מעל מאה בקבוקי ריפוי ואליהם הצטרף בקבוק חדש    מספרו: 103  
צבעו: כחול בהיר חלבי מעל מג'נטה כהה.
תאריך: 22 באפריל 2003
שעה : 11:11

בקבוקי הריפוי מחולקים לסדרות. הבקבוק החדש שייך לסדרת המלאכים. ושמו: רב מלאך חניאל
הכוונה מאחורי שימוש בבקבוק ריפוי מסויים הינה לעזור לנו למצוא בתוכינו את אותן תכונות מסויימות המשתקפות אלינו דרך צבעו של הבקבוק, (צבע הוא שפה , מסר), שמו, ועוד. (ר.ה.פ) "חניאל" חן האל.
ל"חניאל" יש את הכוח לעזור לנו להניב פרות מאותם דברים שבעבר לא הצלחנו לעשות כך.
להפוך מצבים של עצב, חרדות, פחדים ודאגות לכיוון שמחה.  חניאל עוזר לנו לזהות ולמלא את החסרים בחיינו מתוך הפנימיות שלנו, יותר מאשר להמשיך ולרצות שהחסרים בחיינו יתמלא על ידי "משהו" מבחוץ.  "חניאל" עוזר להשרות עלינו את התחושות שהופכות את החיים לראויים לחיות. : חברות, אהבה, ידידות, הרמוניה ואיזון.  "חניאל" מקושר עם הורד, הסמל האוניברסלי של יופי, התרוממות רוח, היפתחות לחיים והפיכתינו לנוכחים בהם. יש כאן בקשה שנתבונן לתוך הלב שלנו ונראה את האמת ששוכנת בו, כך שנוכל לקבל הבנה עמוקה יותר של השקט והרוגע שאנו מחפשים בתוכינו וכשנראה זאת נוכל לבטא את מה ששוכן בליבנו.
ביכולתנו להעניק אהבה לכל אותם דברים "קטנים" בחיינו שהם אלו שמרכיבים את חיינו. ניתן אהבה, אכפתיות, תשומת לב וחמימות, לצמחים, לבעלי –חיים כדי שנוכל להיות אכפתיים יותר עבור בני האדם.  אם אנו באים ממקום של חסר ביחס לאהבה, או שיש לנו תחושה שאין לנו מספיק, הרי שאנו לא הרשינו לרגש האהבה לחלחל ולעבור דרכינו. תחושת החסר שלנו נובעת מכל מה שלא הענקנו לאותם דברים "קטנים" ו"חסרי חשיבות" לכאורה, בחיינו וכך, בדרך זו,  אנו חווים את תחושת הצורך והחסר שלנו באהבה.
"חניאל" יעזור לנו להחזיר את השקט, השלווה והרוגע לחיינו הן בתוכינו, והן מחוצה לנו.
 נכתב בהשראת מייק בות'  - מנהל האקדמיה הבינ"ל של "אורה – סומא" A.S.I.A.C.

* חזור לתחילת המאמר

כל הזכויות שמורות לרננית הילה פלדמן
© רננית הילה פלדמן
מורה מוסמכת לאורה סומא: קורסים, הרצאות, אבחון ייעוץ וטיפול.
מפיצה בלעדית למוצרי אורה סומא. הנחות מיוחדות לתלמידים

  חזור לרשימת המאמרים  
   

 

 

בחר צבע