"בקבוק 104B- רב מלאך כמאל "
מאת: רננית הילה פלדמן

בקבוק 104B רב מלאך כמאל קורל חלבי\ קורל
רב מלאך כמאל (archangeloi essence) (ורוד מוכסף מעל מג'נטה)

בקבוק B104 , רב מלאך כמאל הינו הבקבוק ה- 11 בסדרת בקבוקי רב המלאכים. התמצית של רב מלאך כמאל מעודדת את האספקט הנשי בתוכנו לצעוד קדימה ולעזור לנו לבטוח באינטואיציה בתוכנו, לכבד את הצד הימני של המוח ואת הצד השמאלי של הגוף כדי שיגיע למקום חדש של הכרה וביסוס האיזון.

כמאל מביאה את האנרגיה של חמלה ואהבה, והינה אחת משבעת רב המלאכים הסובבים את כס האל כמגן.
ניתן לזמן את כמאל בזמנים של צורך להגן על כפר, עיר או אומה, כמו גם מקומות מקודשים, וכן ניתן לזמנה לעזור לבני אדם בנושאי בריאות ותחושת איזון.

כשאנו מתחילים לפתח את התחושה שלנו כהוויה ואת התחושה של אי – עשייה, כל מה שמתרחש דרכנו יכול להיות מובן בדרך מודעת יותר ומה חלקנו בפתרון.
כמאל הינה התמצית שיש להשתמש בה כשהזמנים הם קריטיים.
כמאל נמצאת בכדי להפיג סבל, לעזור לנו כשאנו מקבלים את מה שאיננו רוצים, או רוצים את מה שאיננו יכולים לקבל, או שאיננו יכולים להבדיל בין השניים הנ"ל.
כמאל יכולה לעזור לנו להתחבר עם החמלה בתוכנו כשאנו מתמודדים עם הצללים שהתעלמנו מהם (חוסר המודעות בתוכנו) ואולי נוכל להתגבר עליהם דרך מציאת חמימות ואכפתיות בתוכנו.

רב המלאך כמאל חיוני במרחבים קולקטיביים, בשיתוף פעולה, אם יש מצב של שליליות מנטלית, שגדלה בתוך קהל, קבוצה. התמצית יכולה להיות זו שתהפוך את המצב לכיוון הטוב ביותר.

תהליך זה מתרחש ככל שאנו מקבלים את עצמנו ברמה עמוקה, ככל שנמצא את החמלה במעמקים שלנו כך נוכל להתחיל להפיג את ההשלכות ואת השפיטה שלנו לגבי אחרים.

המייסדת והממציאה של מערכת האורה סומא קשורה עם התמצית הזו, היא רוצה שיזכרו אותה דרכה. זו הזדמנות להשמיע את ה'דו' המקורי באוקטבה שמאשר את ההתחלה ואת הכוונה המקורית. זה יעזור לנו ללכת מעבר למחסומים של הפרדה או מרחקים בינינו כדי שנוכל למצוא את החמימות והאכפתיות שימיסו את המחסומים הללו.

כמאל עוזרת לנו להעניק את את האהבה, חמימות ואכפתיות בדברים הקטנים, ככל שאנו מקבלים את עצמנו כך קל יותר לקבל אחרים. זה נכון לגבי הדעות שלנו כמו גם לגבי דעותיהם של אחרים וגם למעשים שכבר חשבנו שעשינו.

כמאל מביאה לנו את האפשרות של חמימות, אכפתיות ואהבה כלפי עצמנו וכלפי אחרים.

* חזור לתחילת המאמר

כל הזכויות שמורות לרננית הילה פלדמן
© רננית הילה פלדמן
מורה מוסמכת לאורה סומא: קורסים, הרצאות, אבחון ייעוץ וטיפול.
מפיצה בלעדית למוצרי אורה סומא. הנחות מיוחדות לתלמידים

  חזור לרשימת המאמרים  
   

 

 

בחר צבע