בקבוקוני האיזון והריפוי

במהלך האבחון או הייעוץ ב"אורה – סומא", יוצגו לפניך 106 בקבוקים זוהרים כפולי צבע מתוכם יהיה עליך לבחור את הארבעה האהובים עליך ביותר. עליך לזכור, שכל בחירה מונעת למעשה מתוך הפנימיות שלך. "משהו" אומר לך באיזה בקבוק לבחור, משהו גורם לצבע מסויים להיות מושך יותר מאחרים. המשהו הזה הוא נשמתך.

במהלך האבחון ודרך שפת הצבע והאור, נגלה ביחד את מסע נשמתך: מהו הייעוד שלך, מהי משימתך בחיים הללו, מהם הכישרונות, המתנות והאיכויות שלך שבזכותם תתגבר על האתגרים שלך, מהי האנרגיה התומכת במסע שלך בזמן ההווה ואלו אנרגיות אתה מזמן לעצמך מן העתיד. מהי אותה מציאות שתרצה ליצור לעצמך.

לאחר בחירת ארבעת בקבוקי הריפוי ולאחר האבחון והייעוץ, יומלץ לך על בקבוק הריפוי שבו תשתמש, ודרך הטיפול שתוכל להעצים אותך.

את תוכן הבקבוק יש לערבב על מנת קבלת תחליב משני הצבעים המרכיבים את הבקבוק. החלק עליון בבקבוק הריפוי הוא על בסיס שמן ומכיל שמנים אתרים, אנרגיות של הצבע, גבישים וקריסטלים. החלק התחתון בכל בקבוק מורכב על בסיס מים ומכיל צמחי מרפא, אנרגיות של הצבע, גבישים וקריסטלים. בערבוב של שתי השכבות נוצר תחליב ממנו יש למשוח מספר טיפות על גופך ועורך על מנת שהתדרים והאנרגיות ייספגו פנימה ויצרו איזון וריפוי.

בקבוקי האיזון והריפוי של "אורה – סומא" עובדים בדרך של תהודה סימפטטית עם מערכת הצ'קרות והגופים המעודנים שלנו (ההילה –AURA ) על מנת להחזיר את האיזון והריפוי.

 

כל הזכויות שמורות לרננית הילה פלדמן
© רננית הילה פלדמן
מורה מוסמכת לאורה סומא: קורסים, הרצאות, אבחון ייעוץ וטיפול.
מפיצה בלעדית למוצרי אורה סומא. הנחות מיוחדות לתלמידים

   
   

 

 

 

בחר צבע